• 0312 354 77 46
  • info@imccelik.com

Hakkımızda

  • Modern çağın getirdiği yenilikler ile daha kaliteli bir yaşamın standartlarını dünya ile paylaşabilmek amacıyla varlığını sürdüren İMC Çelik, 2016 yılında kuruldu. Sektörün beklentilerini karşılayabilmek ve kendi çalışmalarını geliştirebilmek adına İMC Mühendislik ve Teknoloji firmasının kuruluşunu 2018 yılında gerçekleştirmiştir.
    İMC : modern standartları ve yönetmelikleri uygulamayı ilke edinmiş şekilde ayrıca kendini geliştirmeyi, böylece müşterilerine, ülkesine ve dünyaya faydalı olabilmeyi amaç edinmiş, dinamik kadrosuyla, kaynakları akıllıca kullanarak ve elbette insan hayatının ve çevrenin korunması gerektiğinin bilinciyle, en ekonomik çözümlerle sizlerin yanındadır. İMC’nin elde ettiği başarıların arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan sürekli kendini geliştiren bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak İMC, ülke içi ve dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi temsil ediyor.
    Son olarak İMC, AR-GE çalışmalarıyla topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamak amacındadır. İMC Çelik sektöründe fark yaratan standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla ülke ekonomisine çok daha faydalı olacağına inandığı işbirliği ve yatırım fırsatlarını araştırmaya devam etmektedir.